Program „Ciepłe Mieszkanie II”
Dnia 23 maja 2024 r. Gmina Parchowo podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku na realizację Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” – II nabór.
Gmina Parchowo informuje, że zakończono realizację Programu „Ciepłe Mieszkanie” w ramach II naboru.
W ramach ww. naboru złożono 1 wniosek. Zrealizowano 1 przedsięwzięcie na łączną kwotę 36 468,00 zł.
Stan na dzień 25.09.2025 r.:
Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie przez Beneficjentów końcowych: 1
Liczba podpisanych umów z Beneficjentami końcowymi: 1
Liczba zrealizowanych przedsięwzięć: 1
Kwota wypłaconego dofinansowania: 36 468,00 zł

