Logo Gminy Parchowo

Program „Ciepłe Mieszkanie II”

Dnia 23 maja 2024 r. Gmina Parchowo podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku na realizację Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” – II nabór.

Gmina Parchowo informuje, że zakończono realizację Programu „Ciepłe Mieszkanie” w ramach II naboru.

W ramach ww. naboru złożono 1 wniosek. Zrealizowano 1 przedsięwzięcie na łączną kwotę 36 468,00 zł. 

Stan na dzień 25.09.2025 r.:

Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie przez Beneficjentów końcowych: 1
Liczba podpisanych umów z Beneficjentami końcowymi: 1
Liczba zrealizowanych przedsięwzięć: 1
Kwota wypłaconego dofinansowania: 36 468,00 zł

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności